Jautājumi un Atbildes

SPĒCĪGI UN SPĪDĪGI MATI AR VIENU PROCEDŪRU.

MATU REMONTS
 
J: KAS IR REVIVE INSTANT REPAIR TREATMENT?
A: Tas ir ekspress / rekonstruktors matiem, tas atjauno matus uzreiz un palīdz pasargāt no bojājumiem, kurus izraisa ķīmiskie procesi un veidojošie instrumenti. Tas nav dziļas iedarbības kondicionieris, vai ārstēšana ar eļļas procedūrām.

 

J: NO KĀ IZGATAVOTS BIOLUSTRE REVIVE INSTANT REPAIR TREATMENT?
A: Produkta pamatā ir unikāls polimērs, kura struktūra ir no molekulārām saitēm un proteīna. Šis produkts spēj remontēt matu no iekšpuses.
 
JKĀ STRĀDĀ BIOLUSTRE UZ MATIEM –TĀ FIZISKĀ IEDARBĪBA UN IEDARBĪBA MOLEKULĀRAJĀ LĪMENĪ?
A: Biolustre – produkts, kurš atjauno matus un dara to ar pirmo reizi. Produkts ir vienkāršs pielietojumā – liekās uz tīriem matiem, žāvējas un tad skalojās ārā. Tā ir revolucionāra tehnoloģija. Patentētā polimēra formula ar molekulārajām saitēm aktivizējas siltuma iedarbības rezultātā. Tāpēc Biolustre veido savienojumu ar matiem (ne tikai veidojot apvalku), bet arī izmainot struktūru molekulārajā līmenī, atgriežot matiem veselīgu izskatu un nemazgājas nost. Pēc tā kad izmazgājam matus ar attīrošo šampūnu un izžāvējam matus, Biolustre iekļūst mata iekšpusē un matos iestrādājas polimēra molekulas, kuras ir identiskas mata molekulām.
 
J: KĀ PIELIETOT?
A: Biolustre var pielietot ja mati ir bojāti. To var pielietot pirms ķīmiskajiem procesiem. Piemēram: kā matu taisnošana. Tad mati saglabājas zīdaini, mīksti visa ķīmiskā procesa laikā. Kā tiek pabeigts savienošanas process ar matiem, mati būs spīdīgi, mīksti, paklausīgi, kas saglabājas arī pēc matu mazgāšanas. Biolustre var izmantot pēc jebkuras ķīmiskās procedūras: krāsošana, balināšana, ķīmiskie ilgvīņi un taisnošana.
 
J: AR KO VAR SALĪDZINĀT?
A: Tas ir produkts kurš uz matiem strādā savādāk nekā pārējie citi produkti kuri darbojās ar magnija palīdzību vai proteīniem kuri nostiprina matus. Biolustre – tas iz zinātniski pierādīts produkts, kurš atjauno matu uzreiz un neizmazgājas. Pēc Biolustre matiem var veikt līdz 6šām ķīmiskajām procedūrām un tas palīdzēs nerasties ķīmiskajiem bojājumiem un mats saglabāsies spīdīgs un mīksts. 
 
J: KAS IR IKDIENAS ŠAMPŪNS RESTORE DAILY MAINTENCE TREATMENT SHAMPOO, KURŠ UZTUR PROCEDŪRU?
A: Tas ir speciāls šampūns no polimēra savienojuma un proteīna, kurš atgādina mata struktūru. Viņš veic mini atjaunošanu matiem katru reizi kad tiek pielietots, to var lietot ikdienā, vai arī kā mini atjaunošanu pirms un pēc ķīmiskajām procedūrām, lai nostiprinātu un atjaunotu matus.
 
J: KAS IR RENEW DAILY CONDITIONING SEALANT KONDICIONIERIS?
A: Tas ir kondicionieris ar 4,5 PH rādītāju, kurš nodrošina mata hermetizāciju no mitruma un padara matu zīdīgu, spīdīgu un padara pilnīgāku brīnišķīgo atjaunojošo efektu.
 
J: KAS IR ATTĪROŠIS ŠAMPŪNS?
A: Tas ir maigs - attīrošais šampūns ar 5.5PH līmeni, kurš attīra matus pirms procedūras no silikoniem, eļļām un veidošanas līdzekļiem.
 
J: KĀ IR AR MATA AUGŠANU?
A: Šī ir procedūra, kura pasargā matus no lūšanas tāpēc, saglabā matu garumu.
 
J: VAI PUSAUDŽI VAR PIELIETOT ŠO PROCEDŪRU?
A: Šis līdzeklis ir pilnīgi drošs jebkuram vecumam.
 
J: JA KRĀSO MATUS KĀ ŠIS LĪDZEKLIS VAR PALĪDZĒT?
A: Izmantojot BIOLUSTRE REVIVE INSTANT REPAIR TREATMENT, matus var krāsot pat vairākas reizes nesabojājot mata struktūru. Klīniskie pētījumi rāda, ka krāsa turas pat līdz 6 reizēm ilgāk nekā parasti.
 
J: JA KRĀSOŠANAS REZULTĀTĀ TIEK ATVĒRTA MATA KUTIKULA, LAI TUR IEKĻŪST KRĀSA, VAI BIOLUSTRE NEKAVĒ NOKRĀSOŠANOS?
A: Kutikulas atvēršana – tas ir viltīgs paņēmiens pie matu oksidēšanās. Tāpat tas darbojās arī uz sintētisko matu. Bet labāk ir atjaunot matu pirms kutikulas atvēršanas, nevis bojāt matu. Tas ir līdzīgi kā māksliniekiem – strādāt ir vieglāk uz baltas lapas, (mūsu gadījumā uz atjaunotiem matiem).
 
J: TĀ KĀ MĒS AIZPILDAM BOJĀTO MATU, VAI TAS NEVAR IETEKMĒT KRĀSAS VIENMĒRĪBU?
A: Biolustre imitē matu no tā momenta kad nokļūst uz mata. Nav nekādas atšķirības starp nebojātu matu vai to vietu, kurā tika aktivizēts Biolustre. Tā kā krāsas vienmērīgums parasti ir atkarīgs no matu struktūras īpašībām, jo katrā mata daļā visā tā garumā var būt dažādi porainības dziļumi, kurus ir radījuši daudzkārtēji ķīmiski procesi. Biolustre samazina porainību tādejādi arī krāsošanas nevienmērību.
 
J: VAI BIOLUSTRE PALĪDZ PIE ĶĪMISKAJIEM ILGVIĻŅIEM?
A: Izmantojot Biolustre pirms un pēc ķīmiskajiem ilgviļņiem, vati vienalga būs mīksti, daudz paklausīgāki un ar veselīgu izskatu, pat pēc vairākām ķīmiskām procedūrām.
 
J: JA TAISNO MATUS KĀ PROCEDŪRA VAR PALĪDZĒT, KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS PIRMS UN PĒC IZTAISNOŠANAS VEICOT BIOLUSTRE?
A: Izmantojot Biolustre pirms un pēc, var veikt ķīmisko taisnošanu, nesabojājot matus kritiskā nozīmē. Kā saprast „tehniskā nozīmē”? Biolustre veicina matu elastību un nostiprina tos. Tas garantē, ka mats tiks pasargāts no lūšanas piemēram veicot līdz 7ņām matu termiskām taisnošanām.
 
J: CIK BIEŽI VAR VEIKT PROCEDŪRU BIOLUSTRE?
A: Jo biežāk, jo labāk. Biolustre nevar sabojāt matu, biežāka lietošana veicina matu atveseļošanu. Rekomendējamais procedūru biežums ir pēc 4-8ņām nedēļām.
 
KĀ IZMANTOT BIOLUSTRE? 
 
J: JA BALINAM MATUS, KĀ LABĀK IZMANTOT BIOLUSTRE?
A: Var tajā pašā dienā, ja vēlamies balināt matus. Tas atjaunos matus, kuri būs radušies balinot. Bet, ja mati ir bojāti un jāveic uzlabojums pirms balināšanas tad iesakām to darīt 2-7 dienas pirms. Tas ir nepieciešams, lai mats netiktu lieki noslogots. Ja mati ir ļoti bojāti pēc balināšanas, tad procedūru var veikt uzreiz pēc balināšanas.
 
J: KĀ VEIKT BIOLUSTRE PIE MATU TONĒŠANAS?
A: Būtu ideāli pielietot Biolustre pirms permanentās krāsošanas (tonēšanas).
Ja tonēšanu veic pēc balināšanas tad ir divi varianti.
  1. Vispirms izmantojam Biolustre, pēc tam, pēc procedūras pabeigšanas veic krāsošanu vai tonēšanu.
  2. No sākuma balinām, tad veicam Biolustre, tad krāsojam vai balinām.
Ļoti balinātiem matiem un vairāk kārt krāsotiem matiem ir piemērots 1. Variants.
  1. Var veikt arī pēc tonēšanas. Ja veic Biolustre pēc tonēšanas vai krāsošanas tad nev vēlams pielietot attīrošo šampūnu – Relese Cleaning Shampoo. Vajag procesu pabeigt pie permanentās krāsošanas vai tonēšanas, nepielietojot kondicionieri matu aizvēršanai, noslaucīt matus ar dvieli, izķemmēt ar biezu saru ķemmi un liekam polimēru Revive Instant Repair Treatment – un tālāk turpina  procedūru noteiktajā secībā.
 
J: KAD PIELIETOT BIOLUSTRE, KAD ŠĶIPSNO MATUS VAI KRĀSO MATUS?
A: Atkarībā no mata stāvokļa var pirms un pēc ķīmiskajām procedūrām, jo spēcīgāki mati, jo krāsošanas rezultāts labāks. Ja esat nolēmuši krāsot matus un pēc tam veikt procedūru nepielietojiet Release Cleaning Shampoo, pēc krāsošanas nosusinām matus ar dvieli un uzsākam procedūru ar polimēru Revive Instant Repair Treatment.
 
J: PIRMS ĶĪMISKAJIEM ILGVIĻŅIEM UN MATU TAISNOŠANAS.
A: Pirms ķīmiskajiem ilgviļņiem vai matu taisnošanas Biolustre labāk veikt pirms ķīmiskās procedūras. Abi procesi ir ļoti spēcīgi, tādēļ ir vēlams matu stiebrus pasargāt iepriekš tos padarot spēcīgākus. Procedūra jāveic kā vienmēr: Release Cleaning Shampoo, Revive Instant Repair Treatment, Restore Daily Maintenance Shampoo, Renew Daily Conditioning Sealent, pēc tam izmazgāt matus ar Restore Daily Maintenance Shampoo tad var likt ilgviļņus.
 
J: JA MATI IR PĀRDEDZINĀTI, TRAUSLI VAI LŪSTOŠI – KĀ LIETOT BIOLUSTRE?
A: Ja ir tāda veida matu bojātības pakāpe, Biolustre jāveic noteikti, jo matiem ir nepieciešams atjaunojošais remonts, šis produkts var atgriezt matu normālā stāvoklī. Biolustre padarīs matus izturīgākus, spēcīgākus un paklausīgākus kā līdz šim. Var lietot arī mājas Restore Daily Maintence Shampoo un kondicionieri Renew  Daily Conditioning Selent.
 
JJA IR PIEAUDZĒTI MATI VAI VAR VEIKT BIOLUSTRE?
A: Ja ir pieaudzēti dabīgie mati – var veikt atjaunojošo procedūru Biolustre, tikai vajag izvairīties no kapsulu pārklāšanas ar polimēru. Biolustre var palīdzēt nostiprināt matus pirms pieaudzēšanas kā arī pēc šķipsnu noņemšanas nostiprināt un sagatavot matus nākamajai pieaudzēšanai. Nedrīkst būt jauktie vai sintētiskie mati.
 
KĀDAS KĻŪDAS VAR RASTIES VEICOT PROCEDŪRU?
 
J: KĀPĒC PĒC PROCEDŪRAS MATI IR SAUSI?
A: Produkts nav kārtīgi izskalots no matiem, tas nozīmē ka nav bijuši pietiekami samitrināti mati uzsākot produkta izskalošanu vai arī mati mazgāšanas laikā mati ir stipri berzēti. 
 
J: KO AR TO DARĪT?
A: Jāsamitrina mati un jāizmazgā ar attīrošo šampūnu ar maigām masējošām kustībām sākot ar saknēm līdz matu galiem, saputojot šampūnu, pēc kā izskalot. Tad jāveic atkārtota mazgāšana ar Daily Maintenance Treatment Shampoo tā putām ir jāļauj palikt uz matiem 5min. Tad jānoskalo un ieklāt kondicionieri Renew Daily Conditioning Sealant – noturēt 5līdz 10min. tad izskalot ar aukstu vai vēsu ūdeni.  Matus var sākt veidot pat nepielietojot veidojošos līdzekļus, lai nepārslogotu matus. 
 
JKAS IR BIOLUSTRE REVIVE REPAIR TREATMENT UN KO VIŅA PIELIETOŠANA DARA AR MATA STIEBRU?
A: Biolustre Revive Instant Repair Treatment aizpilda mata tukšās vietas, kuras ir izveidojušās no ķīmiskām procedūrām un no ikdienas veidošanām. Aktīvais ingridients Biolustre Revive Instant Treatment ir īpašs polimērs, kas imitē mata šķiedru un rekonstruē matu no iekšpuses, piešķirot matiem spēku kurš salīdzināms ar veselu matu stāvokli.