Kalifornijas Atjaunošana

KALIFORNIJAS ATJAUNOŠANA

Viegls un efektīvs veids kā atgriezt dzīvi Jūsu matos!
 
Kalifornijas atjaunošana tā ir vidējā līmeņa matu atjaunošana kuru var veikt ar BIOLUSTRE -  salonā vai pat mājas apstākļos (ar LIELU priekšnosacījumu – STINGRI JĀIEVĒRO LIETOŠANAS INSTRUKCIJAS NOTEIKUMI!!!
 
Kalifornijas atjaunošana darbojās uz tā paša Mikro Molekulārā Polimēra pamata kā dziļā BIOLUSTRE atjaunošana.
Šī BIOLUSTRE vidējā stipruma matu atjaunošana var tikt pielietota gan kā pirmreizējā procedūra, gan kā procedūra pēc dziļās atjaunošanas, gan kā starp procedūru atjaunošana. 
 
Kalifornijas atjaunošana ar BIOLUSTRE aizņems mazāk Jūsu laika nekā gadījumos, kad veiksiet dziļo atjaunošanu Salonā. Kalifornijas atjaunošana prasīs apmēram no 30 līdz 60min.  BIOLUSTRE dziļā atjaunošana no 60-120min.
Kalifornijas atjaunošanas efekts turēsies apmēram līdz 1.5mēnesim – vai tik ilgi kamēr ar apkārtējiem ietekmes faktoriem (fēns, panna, loku šķēres, krāsošana, nekvalitatīvs ūdens utt.) Jūs to neizvadīsiet laukā.
Lai arī Kalifornija atjaunošana ir daudz vieglākas formas nekā dziļā BIOLUSTRE atjaunošana – tajā arī ir daudzas priekšrocības, kas liks justies Jūsu matiem labi.
 
  • Tas atgriezīs Jūsu matiem dzīvīgumu.
  • Mati kļūst ļoti spīdīgi, veselīgi, zīdaini un pats galvenais izturīgi.
 
TURKLĀT TAS IR ĀTRI, VIEGLI UN EFEKTĪVI.
 

Lietošanas instrukcija:

1.SOLIS
Rūpīgi un ar maigām kustībām izmazgājiet matus divas reizes ar attīrošo Biolustre Release Cleansing Shampoo. Īpašu uzmanību pievērsiet bojātākajām matu zonām. Nekādā gadījumā neberzējiet matus un nerīvējiet, tikai ar vieglām uz leju velkošām kustībām putojiet un attīriet matus. Rūpīgi noskalojiet.
2.SOLIS
Ņemiet vienu daļu REVIVE Instant Repair Treatment un vienu daļu RESTORE Daily Maintenance Treatment Shampoo. (Piemēram 30ml+30ml) ar otiņas palīdzību sajauciet šos divus komponentus.
3.SOLIS
Ar dvieli nosusinātos matos ( Matiem jābūt mitriem, tā lai no tiem netecētu ūdens)ar otiņas palīdzību vienmērīgi un rūpīgi uzklājiet sagatavoto mikstūru visā garumā. Pārliecinieties, lai visi mati pilnībā būtu pārklāti. Noturiet 20-30min.
4.SOLIS
Rūpīgi noskalojiet mikstūru no matiem ar ūdeni. Tad uzklājiet RESTORE Daily Maintenance Treatment Shampoo matos vēlreiz. Saputojiet to ar maigām uz leju velkošām kustībām. Izskalojiet.
5.SOLIS
Nospiediet no matiem lieko mitrumu un uzklājiet RENEW Daily Conditioning Sealant  visā garumā. Iestrādājiet to ar maigām uz leju velkošām kustībām. Atstājiet uz laiku no 5-10min.
6.SOLIS
Noskalojiet balzāmu ar vēsu ūdeni. Un veidojiet matus kā parasti.
 
Tagad Jūsu mati ir veselīgi, mirdzoši un izturīgi – APSVEICAM!!!