Mini atjaunošana

PROFILAKTISKĀ KOPŠANA

Remontējošais šampūns un kondicionieris
Mēs rekomendējam izmantot Biolustre RESTORE Maintenance Treatment Shampoo ikdienas lietošanai vai kā mini-remontu pirms un pēc ķīmiskām matu apstrādēm, lai nostiprinātu un atjaunotu matus. 
Jūsu matiem var pat nebūt nepieciešama intensīva rekonstrukcija, taču profilakse ir jebkurā gadījumā nepieciešama. It īpaši tad, ja mati ir bijuši pakļauti kaut kādai ārējai ietekmei, piemēram: krāsošana, žāvēšana ar karstu fēnu, matus taisnojošā paniņa, hlorēts ūdens baseinā, jūras ūdens utt. 
 
Pielietošanas tehnoloģija: 
 
Solis 1
Izmazgājiet matus ar šampūnu RESTORE tā, kā Jūs to parasti darāt. Lai efekts būtu lielāks no sekojošās mini-remonta procedūras pārliecinieties, ka Jūsu mati pirmās mazgāšanas rezultātā ir attīrīti no eļļām un citiem kopjošajiem līdzekļiem, it īpaši tad ja Jūs tos lietojat regulāri. 
Rekomendācija: lai mati tiktu kopti pareizi, reizi 7-10 dienās ir vēlams izmantot maigus ATTĪROŠUS šampūnus, piemēram, no mūsu sērijas Biolustre Release Cleansing Shampoo
 
Solis 2
Saputojiet uz matiem šampūnu Biolustre RESTORE Maintenance Treatment Shampoo
Atstājiet putas "cepurīti" uz matiem ne mazāk kā 15 minūtes. Tiklīdz putas sāk žūt polimērs-re konstruktors iekļūst matā un aizpilda tukšumus un nelīdzenums. Rūpīgi izskalojiet. Mats var likties raupjš pēc taustes, taču no tā nav jābaidās.
 
Solis 3
Apstrādājiet matus ar kondicionieri Biolustre RENEW Daily Conditioning Sealant
Centieties apstrādāt katru Jūsu matu šķipsnu, it kā "iezīmogojiet" kondicionieri, tas ir svarīgi augsta rezultāta sasniegšanai pēc procedūras, atstājiet uz 3-5 minūtēm, rūpīgi noskalojiet un ieveidojiet matus pēc vajadzības. 
 

JA JŪSU MATIEM IR TENDENCE UZ SAUSUMU, VAR NEDAUDZ IZMAINĪT TEHNOLOĢIJU

Solis 1
Apstrādājiet matus ar mitrinošo kondicionieri Biolustre RENEW Daily Conditioning Sealant
Uzklājiet kondicionieri ne tikai visā matu garumā, bet arī nelielu tā daudzumu uz galvas ādas, 7-10 minūtes, no kurām 2-3 minūtes masējiet galvas ādu, pārējā laikā visā matu garumā, īpašu uzmanību pievēršot problemātiskajām zonām, sausajiem galiņiem un bojājumu vietām. Rūpīgi izskalojiet. 
 
Solis 2
Uzklājiet RESTORE un mazgājiet matus tā kā Jūs to darāt ikdienā
 
Solis 3
Atkārtoti apstrādājiet matus ar Biolustre RENEW Daily Conditioning Sealant
Neilgi, minūtes 2-3, taču neaizmirstot "iezīmogošanas” tehniku strādājiet ar matu, tas palīdzēs matiem palikt gludiem un viegli ķemmējamiem.
Tagad Jūsu mati izskatās tā, it kā Jūs katru dienu veicat salonu procedūras!