Biolustre

Skaistumkopšanas industrija jau sen ir gaidījusi produktu, kurš patiešām atjauno matu.

TAGAD TAS IR ŠEIT!!!!

Tagad Jūs varat salabot matus ar vienu atjaunošanu.

BIOLUSTRE TAS IR HOLIVUDAS ZVAIGŽŅU SKAISTO MATU NOSLĒPUMS!!!

BIOLUSTRE tā ir vienīgā Visā pasaulē patentētā, klīniski pierādītā ārstēšana, kura faktiski atjauno bojātus matus un sākotnēji tā tika radīta tikai Holivudas zvaigznēm.
Lai pierādītu BIOLUSTRE produktu efektīvo, atjaunojošo iedarbību tika veikti neatkarīgie klīniskie pētījumi uz dažāda tipa (4350) matu paraugiem.

 

Rezultāti bija pārsteidzoši labi :

  • Uz mata stumbra un kutikulas ievērojami palielinājās spīdums un zīdīgums. Tas bija redzams pēc Biolustre pielietošanas gan uz “bojātiem”, gan “normāliem” matiem.

  • Ķimikāliju oksidatīvā iedarbība bija minimizējusies.

  • Novērošana un testējamo materiālu pārbaude pēc Biolustre apstrādes viennozīmīgi pierādīja, ka mati ir kļuvuši pakļāvīgāki, mīkstāki un spīdīgāki.

  • Apsekojot testējamos subjektus pēc sešām nedēļām, klīniskie pētījumi liecināja, ka mati ir maigāki, mirdzošāki un pakļāvīgāki nekā pirms apstrādes ar Biolustre, turklāt matu krāsa praktiski nebija izmazgājusies kā tas notiek ikdienā.

  • Mata stieples izturība palielinājusies līdz pat 300%

BIOLUSTRE strādā molekulārā līmenī rekonstruējot (bet kur nepieciešams-aizvieto) pašu bojātā mata struktūru. Turklāt BIOLUSTRE to dara ar to pašu, no kā sastāv mats.

Tātad MATS TIEK AIZPILDĪTS AR MATU!!!!

AR KO VAR SALĪDZINĀT?

 
Tas ir produkts kurš uz matiem strādā savādāk nekā pārējie citi produkti kuri darbojās ar magnija palīdzību vai proteīniem kuri nostiprina matus.
Biolustre – tas iz zinātniski pierādīts produkts, kurš atjauno matu uzreiz un neizmazgājas. Pēc Biolustre matiem var veikt līdz 6šām ķīmiskajām procedūrām un tas palīdzēs nerasties ķīmiskajiem bojājumiem un mats saglabāsies spīdīgs un mīksts.